Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir firmanının iş hedeflerine ulaşması için tasarlanmış olan kişiliğidir. Markalaşmak için en önemli adımlardan biridir. Kurumsal kimlik kuruluşun logosundan ambalajına, dekorasyonundan yazı biçimlerine kadar uyum içinde ve belli standartlarla kendi kimliğini yansıtmasını sağlar.

 

Marka Yönetimi
Markanızı daha yükseklere taşımak için araştırma ve analizler yapıyor, bunları tartışıyoruz. Rakiplerinizin durumunu da göz önünde bulundurarak markanız için hangi adımları atmanın doğru olacağına karar verip bunları uyguluyoruz.
Özgün bir kimlik, başarısıyla zamanla insanların görsel zekasında yer eder. Tercih edilir bir konuma gelir. Bu süreçte, kimliğin insanlar üzerinde etkisi ortaya çıkar ve bununla beraber tepki doğar. İşte bu tepki de markalaşmadır. Artık bir markanız olmuştur ve bunun temelinde kurumsal kimlik tasarımı yatar.
İnce Fikirler, size özgü kimlik yaratıp, pazarda kurumsal bir algı kazandırır, ortaya çıkardığımız kurumsal kimliğiniz ile ilgilenip sizi markalaşma sürecine doğru yönlendirir.

Hemen Teklif Alın