İstinye Web Tasarım

 WEB TASARIMINDA KALİTEYE ULAŞMAK

İlk çıkışında sadece bilgi amaçlı olduğundan adeta bir gazete sayfası gibi olan internet siteleri, yılların geçmesiyle birçok alanda kullanılmaya başlamıştır. Ticaret, eğitim, sosyal medya, bankacılık ve hukuk gibi alanlarda internet kullanımı gün geçtikçe aktifleşmiştir. Bu kadar çok alanda kullanılan internetin bu gelişimi beraberinde sayfaların tasarımında da gelişme olmasını zorunlu hale getirmiştir. Müşteri ve ziyaretçilerin sayfaları daha etkin kullanması ve görsel olarak sıkıcılığın azaltılması maksadıyla internet sayfaları, renkleriyle artık daha uyumlu, oranları göze daha güzel görünen, linkleri ve menüleri ile müşteriye çözümü ilk bakışta sunan hale gelmiştir. Ayrıca site yazılarının SEO uyumlu olarak arama motorlarında kolayca bulunması önemli olmaya başlamıştır.

 

Günümüz web tasarım firmaları müşterilerinin sayfalarını daha iyi hale getirmek için hizmet sunmaktadırlar. Bu uzmanlığı sunan firmaların başında ise İstinye Web Tasarım ismi ön plana çıkmaktadır. Firmamız, internet sayfalarını üstün görsel bir tasarım ile müşterilerin göz zevkini bozmayacak şekilde ve yüksek algılanabilirlik seviyesinde sıkıcılıktan uzak olarak hazırlamaktadır. Kodlamaları akıcı bir şekilde yaptığından sayfalarda takılma yaşanmayacak şekilde hız sorunu çözülmektedir.

 

Tüm bu özellikleri size sunan İstinye Web Tasarım, anlaştığı tüm site sahiplerine ayrıca birçok hizmeti de beraberinde sunmaktadır. Bakım faaliyetleri, bilgi güncellemesinin yapılması ve arama motoru uyumluluğunun sağlanması konularında da ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır. İnternet sitenizde kaliteye ulaşmak için zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçmeniz, size çeşitli avantajlar sağlayacaktır.