Google Adwords

Markanızın C Vitamini

Google Adwords Reklamları

Hedef kitleniz ürün ve hizmetlerinizi Google’da arandığında ve ilgili içerikteki web sitelerini ziyaret ettiklerinde gösterilen en etkili, ekonomik, esnek, ölçülebilir ve sonuç odaklı reklam modelidir.

 
Hedef kitleniz Google arama motorunda ürün ve hizmetleriniz ile alakalı anahtar kelimelerden birini aradığında, reklamınızın arama sonuçlarının yanında ve üstünde gösterilir.

 

Reklamlarınız Google’da istediğiniz anahtar kelimelere aratıldığında ilk sayfada görünür. Dilediğinizde reklam metinlerinde ve anahtar kelimelerde değişiklikler yapabilir, yeni kampanyalarınızı Türkiye’deki ve dünyadaki Google kullanıcılarına duyabilirsiniz. Google AdWords’te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir.

Sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Reklam bütçenizi günlük/aylık limitlere bölerek, ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz.

 

Neden Adwords Reklam ?

Google AdWords reklamları, ürün ve hizmetlerinize ilgi duyan hedef kitlenize ulaştırır.

 

Online Platformda

Google arama motoru üzerinden, dünyada ve türkiyede kullanıcılara ulaşın.

 

Hedefleme ve Kontrol

Reklamlarınızı doğru kitleye gösterin ve kullanıcı daha kontrolünü elinize alın.

 

Ölçümleme ve Raporlama

Reklamdan gelen trafiği konum, anahtar kelime gibi filtrelerle ölçümleme ve raporlama yapın.

 

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibimiz sayesinde reklamlarınıza daha az para harcayın ve karlı çıkın.

Hemen Teklif Alın