Ataköy Web Tasarım

Güncel web tasarım trendlerine uygun, benzersiz ve istediğiniz amaca uygun tasarım yaparak hizmet sunmaktayız. Amacınıza uygun işler çıkarabilmemiz için firmanızı çok iyi analiz ederek istediğiniz hedeflere ulaşabileceğiniz tasarımlara imza atmaktayız. Tüm bu aşamaların eksiksiz ve müşteri memnuniyeti odaklı olabilmesi için Ataköy Web Tasarım olarak müşteri ile beraber çalışarak hedefe ulaşabilmeyi en önemli kriter olarak görmekteyiz.

Web sitenizin yapım aşaması sırasında firmanızı çok iyi analiz ederek beklenen hedeflere ulaşabilmek için uygulamaya geçeriz ve bu doğrultuda hareket ederiz. İstenilen özellikte hazırlanan web tasarımı hedef müşteriye ulaşılamadığı zaman yeterli olmayacaktır.

Tasarım sonrasında oluşabilecek bu eksikliği giderebilmek için internet reklamcılığı çalışmaları yapmak uygun olacaktır ve buda web tasarımı kapsamında unutulmaması ve üzerinde çalışma yapılması gereken önemli bir noktadır. SEO özellikli yapıda tasarlanan içerikler kolaylık sağlayacaktır. Ataköy Web Tasarım  olarak benzersiz tasarımlar yanında sitenizin tanıtım çalışmalarını yaparak, hedef ziyaretçi kitlenize ulaşmanızı sağlayacak hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Web tasarım hizmetimizde çalışma prensibimiz iyi tasarım yanında iyi yazılım ve iyi tanıtımdır. Bu prensip ile hareket ederek sağlıklı bir web tasarımı ile beraber, sitenin aktif çalışmasını da sağlayacağımıza inanmaktayız. Yapılacak web tasarımı işinizi en iyi şekilde yansıtabilecek özelliklerde olmalıdır, karışık bir düzen içerisinde tasarlanmış bir web sitesi, sizi istediğiniz hedeflere götürmeyecektir. Web sitesi tasarımı görsel olmakla beraber yönetilebilir özelliklere sahip olmalı ve birçok arama motorlarına uygun olarak tasarlanmalıdır. Sizde bize yaptıracağınız web tasarımı ile fark yaratabilirsiniz.