Kimdir?

Portakal Medya Hakkında

Portakal Medya, 2014 yılında, Portakal Şirketler Grubu çatısı altında Gürkan Gülpınar tarafından İstanbul’da kurulmuş olan,  merkezi Kartal’da bulunan bir dijital pazarlama ajansıdır. Firmamızın uzmanlık konusu kısaca hizmet ve satış yapan firmalara dijital pazarlama, web tasarım, kurumsal kimlik, tanıtım filmi, Google Adwords, Facebook Reklam ve Sosyal Medya hizmetleri olarak özetlenebilir.

Profesyonel hizmetlerimiz ile marka değerinizi arttırmayı, tecrübeli ve uzman ekibimizin hizmetleri ile sizleri memnun ederek, dostluğa dönüşecek profesyonel iş ortaklıklarında bulunmayı hedefliyoruz. Sürekli gelişen ve değişen dijital yaşam hakkında bizden her konuda bilgi alabilir ve bizimle birlikte dijital pazarlama problemlerinizi çözebilirsiniz..

280
web yazılım
ve tasarım
132
seo ve sem
hizmeti
253
grafik
tasarım
195
dijital
pazarlama
Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Portakal Medya Hizmetleri sadece markanızı, web sitenizi ya da dijital pazarlama unsurlarınızı değil, tüm dijital elementleri bir araya getirip kendinizi ifade etme şeklinizi değiştirerek sektörünüzde ön plana çıkmanızı sağlamaktadır.

Hizmetlerimizi bir marka değeri, verimlilik, tanınırlık ve müşteri kazancı otoyollarının kesişim kavşağı gibi düşünebilirsiniz.

Grafik Tasarım
90%
Web Tasarım
95%
SEO Hizmetleri
92%
Dijital Pazarlama
97%
Takımımız

Ekibimizle Tanışın

eren kartal
Web Developer
ebru kurt
seo editör
güncel çalışmalar

Projelerimiz